Usługa ESTA

Usługa wizowa ESTA

Jeśli planujesz podróż do USA i potrzebujesz pomocy przy ubieganiu się o wizę ESTA, skorzystaj z naszej wygodnej usługi ESTA-Online, aby szybko i łatwo uzyskać autoryzację podróży do USA! Z pomocą naszej profesjonalnej obsługi klienta unikasz wszelkiego ryzyka związanego z Twoją aplikacją.

ESTA

Oficjalne zezwolenie na podróż do USA!

* Obowiązuje przy rezerwacji taryfy Premium i First Class.

Szybka procedura składania wniosków o ESTA

Możesz wygodnie ubiegać się o ESTA online, korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego ESTA. Dzięki wyraźnie ustrukturyzowanej formie z dobrze objaśnionymi infoboxami proces aplikacji trwa tylko około 5 minut. Gdy tylko autoryzacja podróży do USA zostanie zatwierdzona przez władze USA, natychmiast otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Zalecamy złożenie wniosku z dużym wyprzedzeniem w stosunku do daty wyjazdu, ponieważ rozpatrzenie wniosku może potrwać do 72 godzin.

Dokładne sprawdzenie aplikacji ESTA

Nasi pracownicy to licencjonowani przez rząd amerykańscy doradcy imigracyjni z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wiz amerykańskich, imigracji do USA oraz ogólnego wjazdu do USA. Dlatego też możesz liczyć na nasze doświadczenie również w zakresie ESTA! 

*Ma zastosowanie przy rezerwacji naszych usług Premium lub First Class.

Nasi przeszkoleni pracownicy dokładnie zapoznają się z wszystkimi informacjami zawartymi we wniosku o ESTA przed złożeniem go do władz USA. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności, niezwłocznie skontaktują się z Państwem osobiście. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych odmów ESTA! Dlatego bardzo ważne jest całkowite i prawidłowe wprowadzenie wszystkich danych, ponieważ na przykład nie możemy rozpoznać przeniesionych cyfr w dacie paszportu i musimy polegać na Państwa informacjach.

Profesjonalna obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w trakcie lub przed złożeniem wniosku, nasz profesjonalny anglo- i niemieckojęzyczny zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili, nawet w weekendy! Można do nas dotrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9.00-18.00. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail na adres info@esta-online.org - nasz kompetentny zespół ESTA-Online chętnie Ci pomoże, aby nic nie przeszkadzało w podróży do USA!

Obsługa klienta w zakresie aplikacji ESTA

Informacje o statusie ESTA wysyłane pocztą elektroniczną

Zazwyczaj większość aplikacji ESTA jest zatwierdzana natychmiast. Wkrótce otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą autoryzację podróży do USA w formacie PDF. Ponadto, zostaniesz automatycznie powiadomiony e-mailem o innych ważnych szczegółach dotyczących statusu ESTA, np. przed wygaśnięciem ESTA. W ten sposób możesz być pewien, że nie przegapisz żadnych terminów.

W przypadku ubiegania się o ESTA za pośrednictwem ESTA-Online, można również wygodnie sprawdzić status ESTA na koncie klienta. Aby to zrobić, po prostu zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, które ustawiłeś podczas procesu aplikacji!

Korekta aplikacji ESTA

Ogólnie rzecz biorąc, 99% wniosków ESTA złożonych do ESTA-Online zostało rozpatrzonych pozytywnie! Jeśli jednak Państwa zezwolenie na podróż do USA zostanie odrzucone na przykład z powodu błędu urzędniczego lub transponowanych cyfr w Państwa numerze paszportu, poprawimy dla Państwa wniosek po obniżonej cenie wynoszącej tylko 18 euro! Obejmuje to już 14 dolarów pobieranych przez władze USA.

Korekta wniosku ESTA
Aby tego uniknąć, należy dokładnie sprawdzić wprowadzone dane pod kątem dat urodzenia, imion i nazwisk, danych paszportowych itp., ponownie bardzo uważnie pod kątem dokładności w procesie składania wniosków, ponieważ nie zauważylibyśmy tu żadnych błędów.

Jakie opcje płatności są dostępne?

Nie masz karty kredytowej lub PayPal i dlatego nie możesz ubiegać się o ESTA na oficjalnej stronie internetowej władz USA? Nie ma problemu! W ESTA-Online można płacić nie tylko kartą kredytową i PayPal, ale również za pomocą Giropay, Apple Pay, Sofort i EPS-transfer.

Twoje dane są u nas bezpieczne!

Wszystkie Twoje dane są u nas absolutnie bezpieczne i są przesyłane do władz USA z nowoczesnym szyfrowaniem typu end-to-end. Ponieważ okres ważności ESTA wynosi 2 lata, Państwa wniosek zostanie przez nas zapisany na ten okres czasu i jest zawsze dostępny dla Państwa na koncie klienta.

Ochrona danych ESTA.


ESTA-Online jest obsługiwana przez The American Dream - US GreenCard Service GmbH, gdzie nasi licencjonowani przez rząd doradcy imigracyjni wspierają emigrantów swoim udziałem w oficjalnej Loterii Zielonej Karty USA od ponad 20 lat. W odróżnieniu od innych agencji ESTA, mamy wieloletnie doświadczenie w ochronie wrażliwych danych klientów oraz ich bezpiecznej transmisji do władz USA.

Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku odmowy przyjęcia wniosku

Jeśli zgłoszenie ESTA zostanie odrzucone z powodu braku wymagań, oczywiście zwrócimy Państwu wszystkie koszty, jeśli zarezerwowali Państwo naszą taryfę Premium lub First Class.

W tym przypadku nie musisz jednak koniecznie odwoływać podróży do USA! Jeśli z powodu braku wymagań odmówiono Ci prawa do bezwizowego wjazdu w ramach programu bezwizowego, nadal masz możliwość ubiegania się o odpowiednią wizę amerykańską w konsulacie amerykańskim. Nasi eksperci z US Visa Service chętnie udzielą Państwu wsparcia na specjalnych warunkach w zakresie dalszych opcji wizowych.

Złożyć wniosek o ESTA