Usługa ESTA

Usługa wizowa ESTA

Jeśli planujesz podróż do USA i potrzebujesz pomocy przy ubieganiu się o wizę ESTA, skorzystaj z naszej wygodnej usługi ESTA-Online, aby szybko i łatwo uzyskać autoryzację podróży do USA! Z pomocą naszej profesjonalnej obsługi klienta unikasz wszelkiego ryzyka związanego z Twoją aplikacją.

ESTA

Oficjalne pozwolenie na wjazd do USA!

* Obowiązuje przy rezerwacji taryfy Premium i First Class.

Szybka procedura składania wniosków o ESTA

Możesz wygodnie ubiegać się o ESTA online, korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego ESTA. Dzięki wyraźnie ustrukturyzowanej formie z dobrze objaśnionymi infoboxami proces aplikacji trwa tylko około 5 minut. Gdy tylko autoryzacja podróży do USA zostanie zatwierdzona przez władze USA, natychmiast otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Zalecamy złożenie wniosku z dużym wyprzedzeniem w stosunku do daty wyjazdu, ponieważ rozpatrzenie wniosku może potrwać do 72 godzin.

Dokładne sprawdzenie aplikacji ESTA

Nasi pracownicy to licencjonowani przez rząd amerykańscy doradcy imigracyjni z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wiz amerykańskich, imigracji do USA oraz ogólnego wjazdu do USA. Dlatego też możesz liczyć na nasze doświadczenie również w zakresie ESTA! 

Zalety usługi ESTA

*Ma zastosowanie przy rezerwacji naszych usług Premium lub First Class.


Nasi przeszkoleni pracownicy dokładnie zapoznają się z wszystkimi informacjami zawartymi we wniosku o ESTA przed złożeniem go do władz USA. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności, niezwłocznie skontaktują się z Państwem osobiście. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych odmów ESTA!

Obsługa klienta w wielu językach

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w trakcie lub przed złożeniem wniosku, nasz profesjonalny anglo- i niemieckojęzyczny zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili, nawet w weekendy! Można do nas dotrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9.00-18.00. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail na adres info@esta-online.org - nasz kompetentny zespół ESTA-Online chętnie Ci pomoże, aby nic nie przeszkadzało w podróży do USA!

Obsługa klienta w zakresie aplikacji ESTA

Informacje o statusie ESTA wysyłane pocztą elektroniczną

Zazwyczaj większość aplikacji ESTA jest zatwierdzana natychmiast. Wkrótce otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą autoryzację podróży do USA w formacie PDF. Ponadto, zostaniesz automatycznie powiadomiony e-mailem o innych ważnych szczegółach dotyczących statusu ESTA, np. przed wygaśnięciem ESTA. W ten sposób możesz być pewien, że nie przegapisz żadnych terminów.

W przypadku ubiegania się o ESTA za pośrednictwem ESTA-Online, można również wygodnie sprawdzić status ESTA na koncie klienta. Aby to zrobić, po prostu zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, które ustawiłeś podczas procesu aplikacji!

Korekta aplikacji ESTA

Ogólnie rzecz biorąc, 99% wniosków ESTA złożonych za pośrednictwem usa-wiza-esta.pl kończy się sukcesem! Jeśli jednak Twoje pozwolenie na podróż do USA zostanie odrzucone z powodu błędu urzędniczego, który popełniłeś podczas wprowadzania danych lub transpozycji cyfr w numerze paszportu, na przykład, poprawimy wniosek dla Ciebie po obniżonej cenie tylko 25 €! Cena ta obejmuje już opłaty pobierane przez władze amerykańskie.

Korekta wniosku ESTA
Aby tego uniknąć, należy dokładnie sprawdzić wprowadzone dane pod kątem dat urodzenia, imion i nazwisk, danych paszportowych itp., ponownie bardzo uważnie pod kątem dokładności w procesie składania wniosków, ponieważ nie zauważylibyśmy tu żadnych błędów.

Jakie opcje płatności są dostępne?

Nie masz karty kredytowej lub PayPal i dlatego nie możesz ubiegać się o ESTA na oficjalnej stronie internetowej władz USA? Nie ma problemu! W ESTA-Online można płacić nie tylko kartą kredytową i PayPal, ale również za pomocą Giropay, Apple Pay, Sofortüberweisung i EPS-transfer.

Twoje dane są u nas bezpieczne!

Wszystkie Twoje dane są u nas absolutnie bezpieczne i są przesyłane do władz USA z nowoczesnym szyfrowaniem typu end-to-end. Ponieważ okres ważności ESTA wynosi 2 lata, Państwa wniosek zostanie przez nas zapisany na ten okres czasu i jest zawsze dostępny dla Państwa na koncie klienta.

Ochrona danych ESTA


Nasi licencjonowani przez rząd konsultanci imigracyjni pomagają osobom fizycznym w uczestnictwie w oficjalnej Green Card Lottery USA od ponad 25 lat. W przeciwieństwie do innych agencji ESTA, mamy zatem wieloletnie doświadczenie w ochronie wrażliwych danych klientów i ich bezpiecznym przesyłaniu do władz USA.

Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku odmowy przyjęcia wniosku

Jeśli zgłoszenie ESTA zostanie odrzucone z powodu braku wymagań, oczywiście zwrócimy Państwu wszystkie koszty, jeśli zarezerwowali Państwo naszą taryfę Premium lub First Class.

W tym przypadku nie musisz jednak koniecznie odwoływać podróży do USA! Jeśli z powodu braku wymagań odmówiono Ci prawa do bezwizowego wjazdu w ramach programu bezwizowego, nadal masz możliwość ubiegania się o odpowiednią wizę amerykańską w konsulacie amerykańskim. Nasi eksperci z US Visa Service chętnie udzielą Państwu wsparcia na specjalnych warunkach w zakresie dalszych opcji wizowych.

Jetzt ESTA beantragen