Nadruk

www.usa-wiza-esta.pl jest portalem firmy HD Solutions GmbH


HD Solutions GmbH
Danckelmannstr. 9
14059 Berlin
Germany

Formularz kontaktowy

E-Mail: support_int@esta-online.org

Telefony: +49 30-959996556

Kierownictwo wykonawcze
Holger Zimmermann
Diana Bohlinth

Rejestr handlowy
HRB 250803 Berlin-Charlottenburg

USt-ID
DE360759747

Polityka prywatności

Koncepcja, programowanie i projektowanie
innomedia AG
www.innomedia.de

Edytory obrazów
Tietge GmbH

Wilhelmstraße 31
77654 Offenburg

www.tietge.com 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚĆ
Jako usługodawca odpowiadamy zgodnie z § 7 Abs.1 TMG za nasze własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu poznania konkretnego naruszenia prawa. Gdy tylko dowiemy się o takich naruszeniach, natychmiast usuniemy treści.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŁĄCZA
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. W związku z tym nie możemy przejąć odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiada zawsze ich właściciel lub operator. Strony, do których odnoszą się linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie tworzenia linków.

Stała kontrola treści połączonych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Gdy tylko dowiemy się o wszelkich naruszeniach prawa, usuniemy takie linki natychmiast.

PRAWO PRAWA KOPIOWSKIEGO
Zawartość tych stron stworzonych przez operatorów stron internetowych podlega niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkie formy komercjalizacji takich materiałów poza zakresem prawa autorskiego wymagają uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Jetzt ESTA beantragen