Opłaty ESTA

Opłaty za korzystanie z systemu ESTA

We wrześniu 2010 r. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA postanowił wprowadzić opłatę za korzystanie z systemu ESTA w wysokości 14 dolarów. Od tego czasu podróżni z krajów uczestniczących w programie bezwizowym musieli ponosić te koszty za wizę ESTA.

ESTA

Oficjalne zezwolenie na podróż do USA!

Ile kosztuje ESTA?

Od września 2010 r. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA pobiera 14 USD za aplikację ESTA. Podróżujący z krajów kwalifikujących się do programu bezwizowego są zobowiązani do pokrycia kosztów ESTA za każdy wniosek.

Opłata nie jest pobierana za zgłoszenie, ale za wniosek o ESTA. Koszty pozostają takie same dla dzieci, studentów, emerytów itp.

Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z naszego pomocnego serwisu i ubiegać się o pozwolenie na wjazd do USA na ESTA-Online.org, pobierzemy od Ciebie opłatę w wysokości 49,90 EUR, która obejmuje opłatę w wysokości 14 USD dla władz USA.

Jednak w przypadku odrzucenia rezerwacji, zwrócimy Ci pełną kwotę, jeśli zarezerwowałeś naszą usługę Premium lub First Class

Czy muszę płacić ESTA w dolarach amerykańskich?

Chociaż jest to organ amerykański, opłata niekoniecznie musi być uiszczana w dolarach amerykańskich, ale może być również uiszczana w euro. Cena zależy od aktualnego kursu wymiany, ale wynosi około 12 euro.

Jeśli złożysz wniosek o ESTA w ESTA-Online, możesz uiścić wszystkie opłaty w euro.

Dlaczego muszę płacić więcej w ESTA-Online?

Składając wniosek o ESTA na ESTA-Online, jesteś nie tylko po bezpiecznej stronie, ale masz również wiele zalet! Nasz formularz zgłoszeniowy jest łatwy do zrozumienia, więc nie będziesz miał żadnych problemów z jego wypełnieniem.

Ponadto, nasi eksperci ESTA sprawdzają każdy wniosek pod względem dokładności i kompletności, zanim przedstawimy go władzom USA. Jeśli zauważymy błąd, skontaktujemy się z Tobą natychmiast, aby uniknąć niepotrzebnej odmowy.

Po zatwierdzeniu wniosku otrzymasz potwierdzenie pocztą elektroniczną, dzięki czemu nie będziesz musiał stale sprawdzać swojego statusu ESTA.

Za tę usługę pobieramy opłatę w wysokości od 39,90 € w zależności od wybranego pakietu, która jednak obejmuje już koszty dla władz USA.

ESTA zaprzecza - Czy dostanę z powrotem moje pieniądze?

W przypadku złożenia wniosku o ESTA do władz USA, opłata manipulacyjna w wysokości 4 dolarów amerykańskich zostanie wstrzymana w przypadku odmowy.

Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek w ESTA-Online i zarezerwujesz taryfę Premium lub First Class, zwrócimy Ci pełną kwotę w przypadku odmowy.

Czy są jakieś zniżki dla ESTA?

Opłata ta musi zostać uiszczona i nie jest uzależniona od sytuacji finansowej wnioskodawcy. Nie ma również zniżek na aplikacje grupowe - każda osoba musi zapłacić - lub kupony, aby obniżyć cenę.

ESTA Cost

Każda osoba podróżująca do USA musi zapłacić 14 dolarów za ESTA - nawet dzieci.

Jak mogę zapłacić za ESTA?

Opłatę za korzystanie z systemu ESTA wnosi się przy składaniu wniosku o wizę ESTA online. Twoja autoryzacja podróży zostanie przetworzona dopiero po otrzymaniu płatności. Płatności na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Celnego i Ochrony Granic Stanów Zjednoczonych można dokonywać wyłącznie kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu PayPal.

W przypadku rezerwacji dokonywanych przez biuro podróży opłata może być również uiszczana przy użyciu karty kredytowej biura podróży. Płatności mogą być również dokonywane przez osoby trzecie, takie jak krewni lub przyjaciele.

W przypadku wniosków grupowych ESTA proces płatności może zostać zakończony dla wszystkich wnioskodawców razem.

Jeśli zdecydujesz się na przesłanie ESTA za pośrednictwem ESTA-Online, możesz wybrać jedną z poniższych metod płatności:

  • Kreditkarte
  • PayPal
  • Giropay
  • Idealny
  • EPS

Ile kosztuje aktualizacja mojego systemu ESTA?

Podróżni, którzy okazjonalnie muszą dokonywać zmian w istniejącym systemie ESTA - np. zmiana adresu w USA - nie muszą uiszczać za to opłaty. Aktualizacja ESTA jest bezpłatna!

Jeśli jednak trzeba będzie wprowadzić zmiany w danych paszportu (numer lub daty) lub danych osobowych (nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia itp.), konieczne będzie złożenie wniosku o nowy ESTA. Jeśli Twój poprzedni ESTA był autoryzowany, nie powinieneś mieć żadnych problemów z ubieganiem się o nowy.

ESTA Passport Cost min

W przypadku otrzymania nowego paszportu, stary ESTA automatycznie wygasa i trzeba będzie złożyć wniosek i zapłacić za nowy paszport.

Jeśli ubiegasz się o nowy ESTA, a poprzedni jest nadal ważny, po prostu zignoruj wiadomość, że posiadasz już ważny ESTA. Wystarczy potwierdzić, że chcesz ubiegać się o nowy ESTA. Jak tylko zostanie to autoryzowane, stary system ESTA zostanie usunięty.

Aby być po bezpiecznej stronie, należy wydrukować nowy dokument ESTA i nosić go ze sobą przy wjeździe do USA.

Ponieważ jest to nowy system ESTA, musisz ponownie uiścić opłatę.

Ile kosztuje korekta systemu ESTA?

Jeśli popełniłeś błąd lub literówkę przy wypełnianiu aplikacji ESTA na ESTA-Online.org - na przykład w Twoim imieniu lub numerze paszportu - i zdajesz sobie z tego sprawę zaraz po otrzymaniu od nas zgody, skontaktuj się z nami natychmiast!

Za opłatę za usługę w wysokości 18 EUR, która obejmuje już 14 dolarów amerykańskich dla władz USA, złożymy dla Ciebie nowy wniosek o ESTA i tym samym usuniemy nieprawidłową wersję.

Czy muszę ponosić koszty za każde wejście?

Koszty związane z ESTA należy uiścić za jeden wniosek, a nie za jeden wpis! Po zatwierdzeniu ESTA możesz przebywać w USA maksymalnie przez 90 dni. Również ponowny wjazd z krajów sąsiednich, takich jak Kanada czy Meksyk, nie stanowi problemu w tym okresie.

Okres ważności ESTA wynosi w zasadzie 2 lata lub do wygaśnięcia paszportu - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Czy mogę zapłacić ESTA bez karty kredytowej?

Tak, można płacić ESTA bez karty kredytowej. Oficjalne władze oferują Paypal jako dodatek do płatności kartą kredytową.
Jeśli złożysz swój wniosek o ESTA w usa-wiza-esta.pl, dostępne są inne opcje płatności.

Czy mogę płacić ESTA z PayPal?

Początkowo opłaty w wysokości 14 dolarów mogły być uiszczane tylko kartą kredytową na rzecz władz USA. W międzyczasie można płacić za aplikację ESTA za pomocą Paypal.

Złożyć wniosek o ESTA